نظرات


نظرات مشتری

مهم­تر از همه مزایا و قابلیت­ های AuraPortal که تا اینجا مطرح شده است، نظر مشتری­ هاست. در واقع بزرگ­ترین ضمانتی که AuraPortal می ­تواند ارائه دهد رضایت بالغ بر 300 مشتری این محصول است. در اینجا فقط به ارائه لیستی کوتاه از برخی از مشتری­ های بین­ المللی AuraPortal اکتفا می ­کنیم.

با AuraPortal، ما موفق به اجرای همزمان هزاران رویه، فرآیند و مستند بصورت کاملا یکپارچه شدیم. علاوه بر این، AuraPortal ابزاریست که قابلیت تغییر فوری و در لحظه در رویه ­ها، قالب­ ها، گزارش ­ها و ... را بدون توجه به نوع سازمان، فراهم می­ آورد.

 

قابلیت­ های ارائه شده در AuraPortal، مزایایی را در اجرا و بهبود فرآیند ها ارائه می ­دهد که منجر به افزایش کارآیی عملیات می ­شود.

اجرای ابزار الکترونیک GEA-TOYOTA در بستر AuraPortal به ما امکان متمرکز کردن بسیاری از کارها و حفظ این معیار های یکسان در میان توزیع کنندگان مختلف که در سراسر کشور واقع شده اند را ایجاد نمود.

ما مدت­ها به دنبال راه­کاری بودیم که به ما امکان کنترل تمام فرآیندهای مکانیزه، بهبود آن­ها و تولید ساده فرآیندهای جدید را بدهد. از این منظرها، تحت تاثیر قابلیت­های AuraPortal قرار گرفتم؛ بستری که با سیستم RSA-CSY یکپارچه شد و الان می­توانم بگویم که ما راه­کار درست را انتخاب نمودیم.

مشکلاتی زیادی که با آن مواجه بودیم، ما را به خرید راه­کاری که در مدیریت فرآیند ها بدون نیاز به افزایش حجم کاری فعلی کارکنان به ما کمک کند تشویق نمود؛ راه­کاری که در آینده قابل استفاده برای مدیریت سایر فرآیند های سازمان از قبیل کیفیت و شکایت­ ها در بستری یکپارچه باشد که این برای ما خیلی مهم بود


نظر خبره ها در مورد Auraportal

از زمان حضور AuraPortal در بازار، بسیاری از شرکت های تحلیل گر معتبر درحوزه مدیریت فرآیند این محصول را به عنوان یکی از پیشروترین و بهترین BPMSهای بازار معرفی نموده و نوآوری های آن را ستوده اند. برخی از این اظهار نظر ها و بررسی ها:


حضور AuraPortal در سازمان­ هایی با کمتر از 5000 کارمند، امریست که قبلا سایر ارائه­ دهندگان BPMS آن را نادیده گرفته بودند. این بخش از بازار، نزدیک به 30% درآمد AuraPortal را تشکیل می­ دهد که براساس گزارش ارائه شده توسط سایر شرکت­ ها، بالاترین درآمد در این بخش از بازار است.

AuraPortal جایگاه اول خود در بازار بین­ المللی BPMS را با قدرت تحکیم بخشیده است.

(Technology Evaluation Centers) به عنوان یکی از معدود شرکت­ های گواهی­ دهنده مستقل در بازار، AuraPortal را به عنوان ارائه­ دهنده بی­ همتای BPMS معرفی نموده است.

بنا بر شهادت مشتری ها، سادگی درطراحی، اجرا و استفاده، از ویژگی های بارز AuraPortal است (هم از منظر IT و هم از منظر کاربرها). دیگر ویژگی بارز آن، سادگی یکپارچگی با SAP با کمک وب سرویس ها و پرتال SAP می باشد.

AuraPortal بستری کامل برای استفاده در بستر اینترنت است که شامل مجموعه­ ای یکپارچه از نرم­ افزارهای قابل کاربرد در سازمان­ های مختلف می­ باشد. ارزش بازای قیمت AuraPortal استثنایی بوده و هزینه نگهداری آن نیز بسیار منطقی است.