ماژول های اختیاری


مدیریت محتوا

 AuraPortal اولین BPMSی است که دارای یک سیستم مدیریت محتوای کاملا یکپارچه در درون خود است؛ این ابزاری به قدری توانمند است که به سازمان این امکان را می­ دهد که بدون نیاز به نیروی متخصص، محتوای وب سایت و پورتال­ های خود را تولید و بروز نماید.

به کمک AuraPortal محتوای پورتال ­های سازمانی، بصورت خودکار تولید و در فرآیند تایید قرار گرفته و پس از تایید فرآیند، بصورت هوشمند منتشر خواهند شد (مراحل تایید کاملا بسته به سیاست سازمان است و می ­توان آن را حذف نمود). این قابلیت از طریق امکان مدیریت محتوا و انتشار ابلاغیه ­ها، اخبار، مقاله ­ها، مستندات، رسانه­ های تصویری و هر نوع محتوای الکترونیکی دیگری در پورتال­ های داخلی و وب سایت سازمان، تا حد زیادی منجر به بهینه­ شدن استفاده از دانش سازمانی می ­شود.

در واقع این ماژول همه مراحل چرخه عمر محتوا را مدیریت و بهینه می ­نماید؛ مراحلی از قبیل ایجاد و یا دریافت، ذخیره، امنیت، در گردش انداختن، دسترسی، انتشار، کنترل نسخه، بازیابی، منسوخ نمودن و امحای محتوا.


تجارت الکترونیک

 AuraPortal اولین BPMSی است که دارای یک سیستم تجارت الکترونیک کاملا یکپارچه در درون خود است؛ این ابزار به سازمان این امکان را می ­دهد که محصولات خود را از طریق صفحه ­های وب که به سادگی طراحی شده ­اند، در بستر اینترنت به نمایش گذاشته و به فروش برساند. در واقع هر صفحه شامل مدیریت محتوا، سبد خرید و درگاه پرداخت می­ باشد.

به کمک این ماژول، سازمان می­ تواند بستر تجارت الکترونیک خود را بر اساس نیازمندی­ هایش و بدون برنامه­ نویسی ایجاد نموده و کارکنان نیز قادر هستند به سادگی و با سرعت سیستمی را طراحی، و درخواست­ ها و فروش­­ های انجام شده از طریق اینترنت را با فرآیندهای بازرگانی داخلی و همه فعالیت­ های تراکنشی که بوسیله ابزار هوش تجاری BPM پایش می ­شوند، متصل نماید.

 AuraPortalفکری نیز برای یکپارچگی با موتورهای جستجو (از قبیل Google) نموده و شامل ابزاری برای تولید خودکار نقشه وب سایت می­ باشد. یکپارچگی کامل عملیات تجارت الکترونیک با فرآیندهای بازرگانی و زنجیره تامین، موفقیت فوق­ العاده ­ایست که امکان اتوماسیون بی ­نظیر و بی ­سابقه­ ای را برای عملیات فروش در اختیار سازمان ­ها قرار داده است. در واقع، فعالیت­ های انجام ­شده مربوط به تجارت الکترونیک در سیستم، تنها نقش ذخیره یک سری داده در پایگاه داده را به عهده ندارند، بلکه این داده ­ها را به اطلاعاتی برای گردش در فرآیند ها تبدیل می­ کنند.