محصولات و خدمات


AuraPortal BPMS

AuraPortal
نرم­ افزاریست که بستری را برای طراحی و اجرای فرآیندهای کاری با هر درجه­ ای از پیچیدگی و بدون نیاز به کدنویسی ارائه می­ دهد.  این ابزار در همه سازمان­ های کوچک و بزرگ قابل استفاده می ­باشد. 
AuraPortal می­ تواند همه یا بخشی از فرآیندهای سازمان را بصورت خودکار، کنترل نماید. هسته اصلی این نرم افزار Core BPM می ­باشد که خود دارای 3 ماژول است:

فرآیندها (Processes)

 شبکه داخلی / خارجی (Intranet, Extranet)

و مدیریت مستندات (Document Management) 

ادامه مطلب


سیستم ساز برسا

سيستم‌ساز، بستر نرم‌افزاري ایرانی و کاملاً بومی است كه امکان طراحي نرم‌افزارها و گزارش­های مختلف، منطبق بر نیازمندی­های سازمان در مدت زمان کمی را فراهم می­سازد. اين سيستم با استفاده از فناوري .Net پياده‌سازي شده و خروجي آن در حال حاضر بصورت تحت ويندوز و تحت وب قابل استفاده می­باشد. یکی از مهمترین نکات در خصوص سیستم های تولید شده توسط سیستم­ساز امنیت بالای آنهاست که به دلیل معماری سیستم و همچنین لحاظ نمودن کلیه نکات امنیتی لازم بر اساس استاندارهای موجود حاصل شده است به طوری که در حال حاضر مراکز نظامی و سازمان‌هایی که امنیت اطلاعات در آنها از اولویت بالایی برخوردار است نظیر معاونت مهندسی سپاه، سازمان مرکزی صنایع دفاع، سازمان هوافضا (صنایع شهید ورامینی)، نهاد ریاست جمهوری،  اتکا، ساصد و ... از سیستم­ساز در تولید نرم افزارهای سازمانی خود استفاده می‌نمایند.

ادامه مطلبخدمات و مشاوره فرایند ایزو

سازمان بین المللی ایزو در سال در 24 فوریه سال 1947 تأسیس شد .سازمان ایزو از کمیته های استاندارد سازی 130 کشور بزرگ و کوچک,صنعتی صنعتی و در حال توسعه از کلیه مراکز جهان تشکیل شده است.وظیفه اصلی ایزو اشاعه استاندارد و ارتباط آن با خدمات بین المللی محصولات و خدمات و بهبود آن در محدوده بازرگانی و حمایت از تولید کننده و مصرف کننده میباشد.

سازمان بین المللی استاندارد ISO وظیفه مدون کردن انواع استانداردها را به عهده دارد.این استانداردها ایمنی و بهداشت کلیه این کالاها را تضمین میکنداستانداردهای ایزو همچنین تجارت و بازرگانی بین کشورها را تسهیل مینماید.